Üyelik Başvuru

 

 
İşbu sözleşme enerjitr.com alan adına bağlı olarak yayın yapan internet sitesinin kullanım kurallarını belirtmektedir ve siteye üye olunması için kabul edilmesi zorunludur. 
 
Sözleşmeyi kabul etmeniz aşağıda belirtilen kullanım kurallarını kabul ve taahhüt ettiğiniz anlamına gelmektedir.
 
 
1. EnerjiTR üyelik işlemleri sırasında kaydedilen bilgilerin doğru ve geçerli bilgiler olduğunu kabul eder. Ancak yetkililerinin bu bilgilerin doğruluğundan şüphe ettiği hallerde şüphelendiği üyeliği askıya alma veya tamamen silme hakkını saklı tutar. Yanlış beyanlardan dolayı oluşabilecek hiçbir hatadan EnerjiTR sorumlu tutulamaz. 
 
2. Her kullanıcı, EnerjiTR’de yalnızca bir tek üyelik kaydı açma hakkına sahiptir. Eğer bir kullanıcının birden çok kayıt açtığı tespit edilirse bu kural ihlali olarak kabul edilebilir ve bu üyenin üyelik kayıtları iptal edilebilir.
 
3. EnerjiTR üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Yapılması halinde oluşabilecek sorunlardan EnerjiTR sorumlu tutulamaz.
 
4. EnerjiTR’ye üye olurken seçilen şifre sadece üye tarafından bilinmektedir. Bu şifrenin seçimi, korunması ve belirli aralıklar ile değiştirilmesi sorumluluğu üyeye aittir. EnerjiTR şifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu tutulamaz.
 
5. EnerjiTR’ye üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler izinsiz olarak diğer kişi ve kurumlara verilmez. Bununla beraber EnerjiTR üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme haklarına sahiptir ancak kişilere ait bilgileri tek tek kullanamaz. 
 
6. EnerjiTR’ye üye olurken kaydedilen e-posta adresinin üyeye ait ve aktif bir e-posta adresi olma zorunluluğu vardır. Üyelikle ilgili tüm yazışmalarda bu e-posta adresi esas alınır ve kullanılır. EnerjiTR üyeler ile olan ilişkilerinde ve iletişiminde verilen e-postanın doğruluğuna inanır ve buna göre davranır. Yanlış ve yalan beyan edilen e-postalardan oluşabilecek hatalardan EnerjiTR sorumlu tutulamaz. 
 
7. Üye verilerinin EnerjiTR’nin ihmali olmayan durumlarda yetkisiz kişilerce okunmasından (üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı üyelerin karşılaşabileceği zararlardan EnerjiTR sorumlu tutulamaz.
 
8. EnerjiTR üyeleri istedikleri zaman üyelikten çıkabilir. 
 
9. EnerjiTR gerekli gördüğü takdirde herhangi bir uyarı yapmaksızın üyeliği iptal etme hakkına sahiptir. EnerjiTR kurallarına aykırı davranışları nedeniyle üyeliği iptal edilen bir kişi, aksi EnerjiTR tarafından onaylanmadıkça tekrar EnerjiTR’ye kayıt olamaz; kayıt yapması durumunda ise bu kayıt da herhangi bir uyarıya gerek görülmeksizin iptal edilebilir.
 
10. Bu sayfada yer alan maddeler, değişikliklerin bu sayfadan belirtilmesi şartıyla EnerjiTR tarafından istendiği zaman değiştirilebilir.
 
11. Teknik aksaklıklardan dolayı EnerjiTR’de hata ya da kesinti olabilir. EnerjiTR hizmetin bu şekilde kesilmesinden sorumlu değildir.
 
12. EnerjiTR aktif bağlantı sağladığı ve/veya banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.

Sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum.
Enerji TR ile ilgili e-posta adresime duyuru almak istiyorum.