Yasal Uyarı

Bu internet sitesi Yeşil Ekonomi Yayıncılık şirketine aittir ve onun tarafından yayınlanmaktadır. EnerjiTR.com alan adına bağlı olarak yayın yapan bu sitenin içeriğini dünya enerji sektörü ile ilgili olarak yerli ve yabancı yayın organları tarafından yazılmış haberlerin ve kamu kurumları ile özel kuruluşlar tarafından yapılan duyuruların internet sayfalarına bağlantılar oluşturmaktadır.

 

Bu kaynaklara sağlanan bağlantılarda yerel veya uluslararası hiç bir telif hakkını ihlal etmemek ve bu haklara saygı göstermek adına yalnızca bu sayfaların başlıkları, açıklamaları ve adresleri yer almaktadır. Bu içerikler kısmen değiştirilerek veya kopyalanarak tekrar yayınlanmamaktadır. Buna rağmen herhangi bir nedenle içeriklerinin ve/veya duyurularının EnerjiTR'de yayınlanmasını istemeyen yayıncılar veya kuruluşların bu taleplerini adresine iletmeleri halinde, bunlara bir daha enerjitr.com'da yer verilmeyeceği gibi daha önce yayınlanmış olanlarda en kısa sürede yayından kaldırılacaktır.

 

EnerjiTR'de haber, duyuru ve yorum yazılarına sağlanan bağlantılar yalnızca bilgi verme amaçlıdır ve EnerjiTR bağlantı sağladığı bu içeriklerden dolayı telif hakları da dahil olmak üzere herhangi bir konudan sorumlu tutulamaz. 

 

EnerjiTR ile ilgili her türlü sorunuz için iletisim@enerjitr.com aracılığı ile bizimle bağlantı kurabilirsiniz.